Jäähdytys ja ilmastointi
Alennukset jopa -20%
KAMPANJA PÄÄTTYY 20.06.2019 23:59
Ostoskori Ostoskori
0
Kirjaudu

Polttoainesuodatin KNECHT KL 13 OF

Varaosan numero: AL12516976
  • 2.05 eur
    • SAATAVUUS
    • 1 kpl
  • Tilaessa saapuu myymälän:
    18.06.2019, 13:55
    Jos teet tilauksen heti niin tavara saapuu toimitajalta ALVADI varastoon 18.06.2019 12:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Lisää ostoskoriin
Merkki KNECHT
Koodi KL 13 OF
Tuote Polttoainesuodatin
Halkaisija 1 (mm) 34
Halkaisija 2 (mm) 6,1
Halkaisija 3 (mm) 6,1
Kopan halkaisija (mm) 30
Korkeus (mm) 97
Korkeus 1 (mm) 45
Suodatintyyppi Letkusuodatin
Alkuperäis tuotteen numero:
BMW 1278272
BMW 1277497
BMW 13321278272
BMW 13321277497
BMW 13321277481
Näytä lisää
Valmistajan ilmoittama koodit, oikean varaosan määrittämiseksi.
Allhalla näkyy koodit, joilla annettu varaosa sopii:
ALVADI AL12516976
A.L. FILTER ALG312
A.L. FILTER ALG6/8
A.P. AP3116
A.P. LK3684
ACDELCO FS10
ACDELCO FS15
ACDELCO FS1B
ACDELCO FS4
ACDELCO FS5
ACDELCO GF461
ACDelco FS1B
ACDelco FS4
ACDelco FS5
ACDelco FS15
ACDelco GF461
ACDelco FS10
AMC FILTER NF2251
AMC Filter NF2251
BALDWIN BF851
BARCODE 4009026032879
BARCODE .FO31LK
BARCODE FO31
BARCODE F031LK
BARCODE 206859.0
BARCODE 4009026003336
BIG FILTER GB220
BIG FILTER GB202
BMW 1278272
BMW 1277497
BMW 13321278272
BMW 13321277497
BMW 13321277481
BMW MOTORCYCLES 13321277481
BMW MOTORCYCLES 13321278272
BOSCH F4058
BOSCH 0450904058
BOSCH 0450904059
BOSCH 0986450071
BOSCH 9451733012
BOSCH 9451733010
CHAMPION L104
CHAMPION L101
CITRO?N SRV000503
CITRO?N GX5429192A
CITRO?N GX5429192
CITRO?N 95534485
CITRO?N 5490862
CITRO?N SVR000503
CITROEN SVR000503
CITROEN SRV000503
CITROEN GX5429192A
CITROEN GX5429192
CITROEN 95534485
CITROEN 5490862
CITROËN 95534485
CITROËN 5490862
CITROËN GX5429192
CITROËN GX5429192A
CITROËN SRV000503
CITROËN SVR000503
CLEAN FILTERS MBNA006
CLEAN FILTERS MB1
CLEAN FILTERS MB6
COOPERS Z29/23
COOPERS Z507
COOPERS Z514
CROSLAND 636
CROSLAND 710
DELPHI FDB108
DEUTZ 8121918050900
EBERSP?CHER 251156200009
EBERSPÄCHER 251156200009
EBERSPÄCHER 251156200009
FAHR 8121918050900
FARYMANN DIESEL 5410702
FIAT 4352637
FIAT 4323062
FIAT 71736104
FIAT 4325601
FIAT 82323784
FIAT 82425490
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FILTRON PS842
FIRST LINE FFF573
FLEETGUARD FF240
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 5015544
FORD 860X9155AA
FRAD 10.23.05/130
FRAM G4164
FRAM G1/4
FRAM G180
FRAM G4164(12)
GMC 7984543
GMC 25067130
GMC 07984544
GMC 7973411
HENGST FILTER H101WK
HENGST FILTER H132WK
INNOCENTI 559221342
IVECO 4384509
KAYSER AK01-6/8
KAYSER AK01-6/8E
KAYSER AK01-8E
KNECHT KL13OF
KNECHT 77000060
KOLBENSCHMIDT 50013074
KOLBENSCHMIDT 074FP
KTM MOTORCYCLES 58312099052
KUBOTA 1335143010
LAND ROVER PHB000450
MAN 81125030056
MAN 81619100008
MAN 81125030058
MAN 81125030057
MAN 81125030045
MANN-FILTER WK43
MANN-FILTER WK31/2
MANN-FILTER W43/7
MANN-FILTER WK31/1
MANN-FILTER WK31
MAZDA 022223420A
MECAFILTER ELE2092
MECAFILTER ELE1990
MGA FE4000
MONARK 30704058
MOTORCRAFT EFG21
NATO 2910121668646
NATO 2540121727173
NISSAN 16400F2600
PBR BF1003
PBR BF1004
PURFLUX EP103
PUROLATOR GF6/8S
PUROLATOR F57806
PUROLATOR F57608
QUINTON HAZELL WF8130
SAAB 883364
SAAB 838475
SAAB 7285943
SAAB 7284417
SAAB 008210
SOFIMA S9000B
SOGEFIPRO FT4874
STEYR 7002080492
SogefiPro FT4874
TALBOT 6100034
TECNOCAR B7
TEHO 71002
UFI 3100900
UFI 3101400
UFI 3100100
VALEO 587000
VAUXHALL VFF4
VOLGA 38840
VOLVO 464728
VOLVO 3713186
VOLVO 209422
VOLVO 1576741
VOLVO 806013
VW SE021020200A
WIX FILTERS 33011