Kybermaanantai
Alennukset jopa -30% vain 3 päivää
Kampanja päättyy 30.11.2022 23:59
  1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Jakohihnan asennussarja (12)

Hammashihnasarja DAYCO KTB360

Varaosan numero: AL20869693
  • Toimitamme maahan
    United States
    United States kuuluu toimituskohteisiimme muiden maiden ohella.

    Ilmainen toimitus yli 208 eur tilauksille ja pienille alle 10 kg painaville tuotteille

    Meiltä löytyy useita toimitusvaihtoehtoja, kun toimitusmaasi on United States. Näet toimituspäivän ja kustannukset ostoskorissa.

    Voit seurata pakettiasi erillisellä seurantalinkillä, jonka saat heti tilauksen maksamisen jälkeen.
  • 170.80 eur
    • SAATAVUUS
    • 9 kpl
  • Tilaessa saapuu myymälän:
    29.11.2022, 11:55
    Jos teet tilauksen heti niin tavara saapuu toimitajalta ALVADI varastoon 29.11.2022 10:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Lisää ostoskoriin
Merkki DAYCO
Koodi KTB360
Tuote Hammashihnasarja
Alkuperäis tuotteen numero:
AUDI 038109119MS1
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
Näytä lisää
Valmistajan ilmoittama koodit, oikean varaosan määrittämiseksi.
Allhalla näkyy koodit, joilla annettu varaosa sopii:
ALVADI AL20869693
AUDI 038109119MS1
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948035
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948588
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
CONTINENTAL CTAM CT946K2
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015543XS
GATES K015559XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SEAT 038198119E
SKF VKMA01131
SKF VKMA01251
SKODA 038109119MS1
SKODA 038198119D
SKODA 038198119E
TIMKEN KT90246
VAG 038109119MS1
VAG 038198119E
VW 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038198119E
VW 038198119H
Eikö auto käynnisty?
Mootorinlämmitin
Kampanja päättyy 28.02.2023 23:59